Hoş geldiniz GEZEN GIDA’ya, gıda sektöründe yeni bir dönemin kapılarını aralayan yenilikçi bir platform. Gezen Gıda olarak, online ve gezen yemek bulut mağaza konseptleri altında, birbirinden özel ve lezzetli niş markalarımızla tüketicilere benzersiz bir alışveriş ve yemek deneyimi sunuyoruz.

Kuruluş Hikayemiz:

GEZEN GIDA, lezzet tutkunu girişimcilerin bir araya gelerek hayata geçirdiği bir proje olarak doğdu. Amacımız, tüketicilere kaliteli, yenilikçi ve çeşitli gıda ürünlerine erişim sağlamak ve aynı zamanda yerel üreticilere destek olmaktı. Bu misyonla yola çıktık ve bugün Türkiye’nin dört bir yanından seçkin markaları bir araya getirerek tüketicilere benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

Konseptlerimiz:

  1. Gezen Online: GEZEN GIDA’nın online mağazası, tüketicilere geniş bir ürün yelpazesi sunar. Taze meyve ve sebzelerden organik ürünlere, özel soslardan yöresel lezzetlere kadar pek çok seçenek, tek bir tıkla müşterilerimize ulaşır. Kolay sipariş ve hızlı teslimat ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.
  2. Gezen Yemek : GEZEN GIDA’nın yemek bulut mağazası konsepti, şehrin farklı noktalarına kurulan teslimat noktalarından kapıya teslim bulut mutfak yemekleri servis hizmeti verir.Bu mutfaklarda , müşterilerimiz çeşitli atıştırmalıklar, hazır yemekler ve içecekler gibi ürünleri keşfederken aynı zamanda hızlı servisle zamanlarını verimli kullanırlar.
  3. Mutfak Konseptleri: GEZEN GIDA olarak mutfak konseptleri altında, evde veya işyerinde yemek hazırlama vakti olmayan , dinamik yaşayan , farklı lezzetleri tatmak isteyen ve farklı mutfak kültürlerini keşfetmek isteyen müşterilere yönelik özel paketler sunuyoruz. Bu paketler, tarifler, malzemeler ve önerilerle doludur. Böylece müşterilerimiz evlerinden veya işyerlerinden çıkmadan lezzetli yemeklerimizle yeni deneyimler yaşayabilirler

Niş Markalarımız:

GEZEN YEMEK olarak, seçkin ve özgün markalarımızı online pazaryerlerimizde müşterilerimizle buluşturuyoruz.. Organik tarım ürünleriyle öne çıkan “Gezen Organik”, yöresel lezzetleriyle damakları şenlendiren “Gezen Mutfak”, ve vegan ve glütensiz seçenekler sunan “Gezen Vegan” gibi markalarımızla hizmet veriyoruz Sürekli geliştirdiğimiz niş mutfak markalarımızla çok seçenek oluşturuyoruz.Her biri kendi alanında uzmanlaşmış markalarımız, tüketicilere zengin bir seçenek sunmanın yanı sıra kalite ve güvenceyi de garanti ediyorlar.

GEZEN ONLİNE olarak, müşterilerimize sadece gıda satmakla kalmıyor, aynı zamanda onlara lezzetli bir yaşam tarzı sunuyoruz. Yenilikçi konseptlerimiz, çeşitli markalarımız ve kaliteli ürünlerimizle tüketicilerin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz. GEZEN GIDA ile her alışveriş ve her yemek, bir macera ve keyifli bir deneyim haline geliyor.