Yeni Nesil Üyelik Sistemimize Davetlisiniz!

Sayın Müşteri Adayı,

Siz değerli müşterilerimiz için, mağazalarımızda sunduğumuz hizmet kalitesini daha da artırmak ve sizlere benzersiz avantajlar sunmak için Yeni Nesil Üyelik Sistemimizi başlattık! Siz de bu ayrıcalıklı dünyaya adım atmak ve birbirinden özel fırsatlardan yararlanmak için davetlisiniz.

Neden Biz?

  • Kişiselleştirilmiş Avantajlar: Yeni Nesil Üyelik Sistemimiz, sizin için özel olarak tasarlanmış avantajlar sunar. Alışveriş alışkanlıklarınıza ve tercihlerinize göre kişiselleştirilmiş indirimler, kuponlar ve promosyonlarla sizlere ayrıcalıklı bir deneyim sunarız.

  • Hizmet Kalitesi ve Geri Bildirimler: Müşteri memnuniyeti bizim için önceliktir. Üyelik sistemi sayesinde, müşteri eğilimlerini ölçümleyerek hizmet kalitemizi sürekli olarak artırırız. Sizden gelen geri bildirimlerle daha iyi hizmet sunmak için sürekli çaba gösteriyoruz.

  • Sürpriz Hediyeler ve Kampanyalar: Club üyelerimiz için düzenlediğimiz sürpriz hediyeler ve özel kampanyalarla alışveriş deneyiminizi daha keyifli hale getiriyoruz. Siz de bu ayrıcalıklı dünyadan haberdar olmak ve avantajlardan yararlanmak için hemen üye olun!

Nasıl Üye Olabilirsiniz?

Yeni Nesil Üyelik Sistemimize katılmak için yapmanız gereken çok basit! Mağazalarımızdan herhangi birinde bulunan müşteri hizmetleri noktalarından birine uğrayarak veya web sitemizden online olarak üye olabilirsiniz. Size özel Club üyeliğinizi oluşturarak, birbirinden özel fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Benzersiz Fırsatlarla Dolu Bir Dünyaya Adım Atın, Üye Olun!

Saygılarımızla,

Candaş Club Yönetimi
CANDAŞ CLUB ÜYELİK BAŞVURU FORMU
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Ad Soyad
İl-İlçe
Size Ulaşabilmemiz İçin İzniniz
Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Candaş Club Card-Candaş Ltd Şti tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Candaş Club Card-Candaş Ltd Şti'nin ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, web siteleri ve pazarlama için bilgilerimi kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde yurtiçi veya yurtdışındaki üçüncü kişilere paylaşılmasına açık rızamla onay veriyorum.
Sohbeti Aç
1
Merhaba, yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
CANDAŞ GROUP Müşteri Hizmetleri https://candasmimarlik.com/group/musteri-hizmetleri https://candasmimarlik.com/group/group/musteri-hizmetleri/ ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?