Organik, taze ve mevsimlik meyve ve sebzeleri satın alın

Tüm meyve ve sebze mağazaları tek bir yerde ve çevrimiçi. Böylece tarımınızı, çiftçinizi ve meyvelerinizin, sebzelerinizin ve diğer yiyeceklerinizin kalitesini özgürce seçebilirsiniz 

Kaynağından meyve ve sebze satın alın

Öne Çıkan Mağazalar

Ücretsiz mağazanız

Nasıl Çalışır?

 

Kayıtlı Satıcılar İçin

Dijital Tarim Platformu, her üreticiye ücretsiz bir çevrimiçi mağaza sunuyor ve bu, küçük bir satış komisyonu ile platformun sürdürülebilirliğine katkıda bulunuyor. Böylelikle hepimiz meyve ve sebzelerde gerekli olan tedarik ve kaliteyi teşvik ediyoruz .

O nasıl çalışır
1. Ücretsiz kaydolursunuz
2. Ürünlerinizi ve tekliflerinizi yayınlarsınız
3. İşletmenizi ve sertifikalarınızı tanımlarsınız
4. İsteğe bağlı olarak çevrimiçi satışları
etkinleştirirsiniz
5. Siparişlerinizi alırsınız
+ Daha fazla bilgi
Yardıma mı ihtiyacınız var?
 
Bize isminizi ve telefon numaranızı gönderin, size yardımcı olmak için sizinle iletişime geçelim.
 

DİJİTAL TARIM PLATFORMU

Dijital Tarım Platformu, meyve ve sebzelerde tüm lezzeti, besin değerini ve uygun fiyatı geri kazanmak için oluşturulmuş bir platformdur . Bunu başarmak için üreticileri, mağazaları/manavları desteklemenin şart olduğuna inanıyoruz. Bunun için tüketicileri kaynağında satın almaya davet ederek ve çiftçilere ürünlerini orijinal kalitede ve uygun fiyata doğrudan satmaları için mevcut ve ücretsiz araçlar sunarak bu kanalı oluşturduk. 

+ Daha fazlasını okuyun

Meyve ve sebzeler, organik mi yoksa geleneksel mi? Kaliteyi satın alın

Dijital Tarim Platformu ‘ nda, taze meyve ve sebzeleri lezzetli, sağlıklı ve herkese uygun fiyata sunabilen kaliteli bir tarımı savunuyoruz.
Kuşkusuz, organik meyve ve sebzeler bu tanıma en iyi uyanlardır, ancak geleneksel tarım yoluyla organik sertifikası olmadan en yüksek kalitede ve eşit derecede sağlıklı meyve ve sebze yetiştiren çiftçilerin olduğu da doğrudur.
Organik meyve ve sebzeler mevsimliktir , ancak her zaman güneşte olgunlaşmış meyve veya sebzeler değildir , çünkü yalnızca serada yetiştirilebilecekleri yılın zamanları vardır. Öte yandan en lezzetli tohumlar ve yerel çeşitler giderek daha az kullanılıyorlar… Öyleyse, taze ve mevsimlik meyve ve sebzeleri satın almak için en iyi seçenek nedir?
Dijital Tarım Platform’ nda aynı  anda çok sayıda ve şeffaf ürün fiyatı sağlanarak özgürce seçme olanağı ile , tüketici tüm bilgilere sahip olduğundan tarım ve sebze çeşitlerinin en iyi türü için meyve ve sebze satınalırken tüketicinin en uygun fiyatlı , zevkleri ve ihtiyaçlarını karşılıyor